čtvrtek 4. srpna 2011

Sázava 2 - 4.9.2011 - Čerčany - Pikovice

Přátele, kamarádi, vodáci,

hned několik z Vás projevilo zájem o zopakování naší vodácké výpravy na krásný spodní úsek Sázavy a tak bych Vás rád pozval na druhou letošní, tentokráte celovíkendovou Sázavu z Čerčan do Pikovic.První video z naší akce - Jirka a Pája na Brejlovském jezu


Plán celé akce

1. Pátek 2.9.
ve večerních hodinách odjezd do Týnce nad Sázavou.

2. Sobota 3.9.
ráno přesun vlakem do Čerčan (je to jen 11km) a sjezd úseku Čerčany - Týnec nad Sázavou. Tento úsek je klidnější, nenáročný s menším množstvím jezů (4 jezy všechny se dají jet). Nemusíme tedy bourat stany. Budou na nás čekat už postavené až se vrátíme a taky můžeme všichni klidně pít všechno co se pít dá bez omezení. :-)

3. Neděle 4.9.
sjezd úseku Týnec nad Sázavou - Pikovice a večerní přesun domů. Auta převezeme ráno jako posledně. Tento úsek Sázavy už je vodácky atraktivnější, voda teče svižně a setkáme se s větším množstvím sjízdných jezů (9 jezů všechny se dají jet).

MAPA SPLOUVANÉHO ÚSEKU ZDE (začínáme na km 33,5 nad jezem)

Kdo jede a platby


Peníze mi prosím posílejte jako vždy na můj skvělý účet v mBank, kterou tímto jako vždy doporučuji :-). Číslo účtu je 670100-2200069941/6210 a pošlete prosím 390 kč (Vašek a Hanka, kteří jedou jen jeden den 195 kč). Do zprávy pro příjemce uvádějte jako vždy za koho platíte, a já platbu jako vždy potvrdím přímo zde. Peníze prosím pošlete tak, aby na můj účet dorazily nejpozději v pátek 26.8.2011. Níže také naleznete rozdělení posádek do lodí a aut.

Auto 1
Loď 1 - Jirka Mu. ..........................zaplaceno
Loď 9 - Jana F. .............................zaplaceno
Loď 2 - Saťa T. .............................zaplaceno
Loď 2 - Lenka M. ...........................zaplaceno

Auto 2
Loď 3 - Karolína F. ........................zaplaceno
Loď 3 - Petra G. ...........................zaplaceno
Loď 4 - Mirek S. ............................zaplaceno
Loď 4 - Soňa Č. ............................zaplaceno

Auto 3
Loď 5 - Kuba R. ............................zaplaceno
Loď 5 - Lenka O. ..........................zaplaceno
Loď 6 - Jirka Mr. ...........................zaplaceno
Loď 6 - Pája Š. .............................zaplaceno

Auto 4
Loď 7 - Lenka K. ..........................zaplaceno
Loď 7 - Michal H. ..........................zaplaceno
Loď 1 - Petra F.. ...........................zaplaceno

Auto 5
Loď 8 - Vašek P. ..........................zaplaceno
Loď 8 - Hanka K. ..........................zaplaceno

Ubytování
Ubytování bude jako vždy ve stanech. Kdo s kým domluvíme na nějaké předodjezdové vodácké schůzce na kterou se všichni už jistě těšite, že? :-) MAPA TÁBOŘIŠTĚ KAM DORAZIT JE ZDE.

Lodě

Lodě zapůjčíme jako u předchozí výpravy v Bisportu a cena tedy zůstává stejná (tedy 390kč/loď a den). Jako předtím se bude jednat o ty krásné žluté Vydry.

Doprava

může být zajištěna auty, případně vlakem. Auta jsou samozřejmě lepší, flexibilnější a hlavně rychlejší. Dejte mi prosím tedy vědět kdo můžete auto vzít.

Výzva naší výpravy

Výzvou naší výpravy by mohl být jez Brejlov, který jsme naposledy jeli šlajsnou, zatímco tentokráte bychom mohli zkusit tu zajímavější cestu u levého břehu viz video níže:


Jako vždy mi prosím dejte vědět co nejdříve, máte-li o výpravu zájem, ať můžu co nejdřív rezervovat lodě na jirimuric@seznam.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat